Używamy plików cookie do gromadzenia ogólnych statystyk odwiedzających, ale nie danych osobowych.

Rejestracja wydawców – formularz

Jeśli jesteś wydawcą posiadającym prawa autorskie do obrazów do historii biblijnych i chcesz je przekazać, skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza.
Przyjmiemy prace, które dokładnie pokazują kluczowe sceny z jakiegoś fragmentu Biblii. Grafika ta może mieć styl sztuki przeznaczonej dla przedszkolaków, młodzieży lub innych gatunków sztuki światowej. Ze względu na to, że nasze obrazy są używane na całym świecie, nie powinny zawierać napisów.
Zachowujesz prawa autorskie do obrazów, które przekazujesz i są one udostępniane bezpłatnie wyłącznie do celów dydaktycznych. Osoba pobierająca je musi zaakceptować wszystkie warunki niekomercyjnego wykorzystywania Twoich obrazów oraz zakaz rozpowszechniania ich w dowolnej formie bez Twojej pisemnej zgody.
Kandydaci, których prace opublikujemy, otrzymują miejsce w zakładce „Współtwórcy”, którą codziennie odwiedzają tysiące osób na całym świecie. Możesz tam również umieścić link, który umożliwi bezpośredni kontakt z Tobą. Nawet jeden zestaw Twoich obrazów, który zamieścimy online, sprawi, że zostaniesz uznany za współtwórcę.

Prosimy o kontakt...

Imię *

Adres e-mail *

Wiadomość *

Jeśli chcesz, możesz dodatkowo przesłać swoje przykładowe prace – maksimum 15 MB.

Kod bezpieczeństwa *
Wprowadź wyświetlony numer
Wersja audio
Wprowadź wyświetlony numer:

* Oznaczone gwiazdką (*) pola muszą być wypełnione.