Używamy plików cookie do gromadzenia ogólnych statystyk odwiedzających, ale nie danych osobowych.

Wszystko na stronie Bibliawobrazach.pl jest za darmo! Utrzymujemy nasze koszty ogólne na minimalnym poziomie. Pomaga nam wielu wolontariuszy. Jednak rozwój nowych zestawów historii biblijnych, utrzymanie stron i tworzenie nowych, przetłumaczonych stron wiąże się z ciągłymi kosztami. Twoja darowizna, choćby najmniejsza, pomaga nam rozwijać ten projekt. Dziękujemy.

JustGiving

Pojedyncza lub miesięczna darowizna
Na całym świecie – główne waluty
Gift Aid dla osób płacących podatki w Wielkiej Brytanii
FreeBibleimages otrzyma całą Twoją darowiznę minus 1,9% opłaty transakcyjnej i 2,0–2,9% i 20p dla walut innych niż funt szterling.

PayPal

Jednorazowa darowizna
Na całym świecie – główne waluty
FreeBibleimages otrzymają całą Twoją darowiznę minus 1,4% opłaty transakcyjnej i wszelkie opłaty za kartę / przewalutowanie.

PayPal

Pojedyncza lub miesięczna darowizna
Na całym świecie – funt szterling
FreeBibleimages otrzyma całą Twoją darowiznę minus 1,4% opłaty transakcyjnej oraz wszelkie opłaty związane z kartą.

Te darowizny pokrywają nasze koszty związane z umieszczeniem w internecie następujących materiałów:

50zł (€12)

Nowy obraz do historii biblijnej

250zł (€60)

Pięć obrazów i konspekt

500zł (€120)

Kompletny nowy zestaw obrazów do historii biblijnej

Zostań naszym partnerem poprzez regularne darowizny

Możesz pomóc w rozwoju tego projektu poprzez regularne wpłaty – 45 zł (€10) miesięcznie pozwoli na sfinansowanie nowego, pełnego zestawu obrazów do historii biblijnej w ciągu roku. Miesięczne datki można przekazywać za pośrednictwem JustGiving, PayPal lub Stewardship.

Wspieraj przetłumaczone strony

Jeśli Ty, Twój kościół lub organizacja chcielibyście przyczynić się do rozwoju przetłumaczonych wersji naszej strony internetowej, skontaktujcie się z nami.

Obecnie opracowujemy stronę internetową w języku hindi. Mamy już strony internetowe w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim, rumuńskim, chińskim i arabskim.

„Idąc więc, czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, nauczając je zachować wszystko, co wam nakazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do końca świata.”

(Mateusza 28:19–20)