Używamy plików cookie do gromadzenia ogólnych statystyk odwiedzających, ale nie danych osobowych.

Rejestracja twórców filmu – formularz

Jeśli posiadasz prawa autorskie do filmu lub animacji ze scenami z historii biblijnej i chcesz przekazać kadry z tego materiału, skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza.
Przyjmiemy kadry, które dokładnie pokazują kluczowe sceny z jakiegoś fragmentu Biblii. Grafika ta może mieć styl sztuki przeznaczonej dla przedszkolaków, młodzieży lub innych gatunków światowej sztuki filmowej. Jeśli otrzymamy Twoje pozwolenie, jesteśmy w stanie stworzyć stałe obrazy z twojego filmu – z kadrów uzgodnionych z Tobą.
Zachowujesz prawa autorskie do obrazów, które przekazujesz, i są one udostępniane bezpłatnie wyłącznie do celów dydaktycznych. Osoba, która je pobierze musi zaakceptować wszystkie warunki niekomercyjnego wykorzystywania Twoich obrazów oraz zakaz rozpowszechnia ich w dowolnej formie bez Twojej pisemnej zgody.
Kandydaci, których prace opublikujemy, otrzymują miejsce w zakładce „Współtwórcy”, którą codziennie odwiedzają tysiące osób na całym świecie. Możesz tam również umieścić link, który umożliwi bezpośredni kontakt z Tobą. Nawet jeden zestaw Twoich obrazów, który zamieścimy online sprawi, że zostaniesz uznany za współtwórcę.

Prosimy o kontakt...

Imię *

Adres e-mail *

Wiadomość *

Jeśli chcesz, możesz dodatkowo przesłać swoje przykładowe prace – maksimum 15 MB.

Kod bezpieczeństwa *
Wprowadź wyświetlony numer
Wersja audio
Wprowadź wyświetlony numer:

* Oznaczone gwiazdką (*) pola muszą być wypełnione.